Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Anti Gm-Mode

In jos 
AutorMesaj
vuvulete
MembruMembru
avatar


Mesaje Mesaje : 9
Bani Bani : 19
Reputatie Reputatie : 0

Anti Gm-Mode Empty
MesajSubiect: Anti Gm-Mode   Anti Gm-Mode Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:24 am

.Conectativa la Server cu Winscp(FileZilla)
2.Mergeti in /urs/rain/channel/share_data/si deschideti pe rand fisierele game1_1,game1_2,game1_3,game2,game61,game99
3.In fiecare 'game' pe care o sa il deschideti o sa gasiti un fisier numit 'CONFIG'
4.Deschideti acest fisier din fiecare folder specificat mai sus si la sfarsitul pagini jos introduceti acest text : adminpage_ip1: ipul serverului vostru intreg
5.Acum downloadam acest fisier de aici :
mediafire.com gn50aap0qkxob3u

6.Dupa ce am Downloadat extragem fisierul,il deshidem cu WordPad(recomandat) si unde scrie 'introduceti ipul serverului dumneavoastra ' scrieti ipul serverului vostru intreg
7.Dupa ce am urmat toti pasii de mai sus,salvam ce am modificat in acest fisier numit ipfw,il introducem in WinScp(FileZilla) in /usr/local/etc
8.Apoi ,deschidem fisierul numit rc.conf,care se gaseste in
/etc/
iar in josul paginii introducem acest text :

firewall_enable="YES"
firewall_script="/usr/local/etc/ipfw.rules"
firewall_type="open"
firewall_quiet="YES"
firewall_logging="YES"

Dupa ce am facut totul .dam un Reboot la server ,iar problema Dumneavoastra Impotriva Anti Gm-Mode o sa fie Rezolvata!!!
Bafta,Iar daca nu reusiti astept raspunsurile voastre aici
Sus In jos
 
Anti Gm-Mode
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum faci Server GM Mode in Server Normal!
» Cum faci Server GM Mode in Server Normal!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tutoriale Star Tutorials :: Games :: Metin2 :: Tutoriale Server Metin2-
Mergi direct la:  


Design by Cretsu` and The Unique
MotanelTutorials














 
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente