Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Statusuri Versuri

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ionut2222
MembruMembru
ionut2222


Mesaje Mesaje : 12
Bani Bani : 28
Reputatie Reputatie : 0

Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitimeLun Mar 07, 2011 9:41 am

1.Nu e un vis si nicio fantezie
E ceea ce se numeste copilarie
Un episod din serialu` vietzii tale
Care contzine clipe dulci, da` si amare.

2.Adevarul costa scump,o sa-ti demonstrez,Dar ce vreau e sa te fac sa realizezi,Ca daca tu ignori tot ce te-nconjoara,Asta nu inseamna ca o sa dispara!

3.Si fii convins ca in final ai sa vezi. ca acum nu-ti pare rau pentru ca nu-ti dai seama ce pierzi. dar vezi in data ce vei realiza, o sa-ti para rau dar,eu n-o sa mai vreau sa fiu a ta

4.In spatele unui vis se ascunde un cosmar dar nu incerca sa visezi caci problemele incet dispar

5. Dc privesti in trectul indepartat?cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

6.Imi amintesti de trecut,imi amintesti mereu ,cine a fost cu tine cand a fost mai greu,timplu trece repede nu`l poti oprii chiar de vrei sa ma uiti tot iti vei aminti

7.Sa stii ca e despre ce faci E despre cum faci Despre cum te-mbraci Cum se uita ceilaltzi Cand mergi elegant,incet,apasat Chiar si fetele se uita lung (oo

8.Dar roata s`a intors cu se intoarce mereu acum prt mine e simplu ptr tine`i mai greu.

9. Aparentele inseala,un zambet nu se compara,tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

10.Poti sa te pui in genunchi chiar acum
Chiar de incerci sa te scoti nu ai cum []"

11.Ne leaga`zambete` si`lakrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini

12.• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine
Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

13.Condoleante ,iti spun condoleante ca bun venit ,fii pregatit,trage o linie si spune ptr ce ai trai,asta ,viata nu iarta iar tu nu ai de ale,cand iti e scris sa te duc,te duc,si vei ramane doar cel/cea ce a fost

14.Sa poti sa crezi,Cand unii te insala,Sa te ridici,Cand altii te doboara,Sa poti pastra,Cand altii vor sa te alunge,Sa razi chiar daca sufletul iti plange,Si cald ramai,Chiar daca afara ninge,Aceasta-i arta DE A INVINGE

15.As putea fi cea pe care ai remarcat`o , as putea sa te acaperez , as putea sa fiu ca toate celelalte , asta se presupune ca ar trebui sa fac ?! "

*16. Sunt un dracusor, ce viseaza-usor, taci! nu ma trezi de mai vrei sa respiri!

17.Tine minte de unde ai plecat.Tine minte cine nu te-a tradat.Invata sa simti cine nu te minte. Scuteste-te singur de cuvinte.Ai sa vezi ca o sa-ti prinda bine. Cat sti cine e langa tine

18."Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna"... Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

19.•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°"

20.Plec,dar o sa ma intorc[ candva ] Plang,o sa rad[ candva ] Nu`mi pasa,dar mi-a pasat[ candva ] Nu mi`e bine,dar o sa`mi fie [candva]

21.Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara, am gresit si-am iertat si n-ar fi prima oara, am invatat sa mint sa m-ascund dupa cuvinte, am invatat sa tac si sa fiu mereu cumint3

22.Voi strange`n pumni ura , imi va urla guraa` , va tremuraa mana` asta`i razboiul meu cu lumea .,iar tu vei fii doar unu` intotdeauna

Sper ca v-am fost de ajutor:)
Sus In jos
Vedeta
V.I.PVedeta


Mesaje Mesaje : 211
Bani Bani : 532
Reputatie Reputatie : 1

Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitimeLun Mar 07, 2011 9:43 am

Foarte frumoase.. esti talentat la chestiile de genul acesta!
Sus In jos
https://star-tutorials.forumotion.com
ionut2222
MembruMembru
ionut2222


Mesaje Mesaje : 12
Bani Bani : 28
Reputatie Reputatie : 0

Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitimeLun Mar 07, 2011 9:48 am

mersi mult:)
Sus In jos
Globbe ;x
AdministratorAdministrator
Globbe ;x


Mesaje Mesaje : 16
Bani Bani : 32
Reputatie Reputatie : 0

Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 2:29 am

Macar tu le'ai scris sau leai luat de pe google ?
Sus In jos
Mr.Nick
AdministratorAdministrator
Mr.Nick


Mesaje Mesaje : 56
Bani Bani : 122
Reputatie Reputatie : -1

Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 2:31 am

Nu .. cred ca el le-a facut...
Sus In jos
https://star-tutorials.forumotion.com
ionut2222
MembruMembru
ionut2222


Mesaje Mesaje : 12
Bani Bani : 28
Reputatie Reputatie : 0

Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 2:33 am

nu eu le-am facut,doar le-am copiat din melodii anume
Sus In jos
Continut sponsorizat





Statusuri Versuri Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri Versuri   Statusuri Versuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Statusuri Versuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Muzica-
Mergi direct la:  


Design by Cretsu` and The Unique
MotanelTutorials














 
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente